فارسی العربی |  English  AALULBAYT
GLOBAL INFORMATION CENTER


اهداف
مرکزجهانی اطلاع رسانی آل البیت(ع)
Aalulbayt Global Information Center
در دوره ای که به شهادت همه ادیان ومذاهب، به دوره پایانی، یا آخرالزمان و روی دادن آن خبر عظیم، از همیشه نزدیک تریم، مرکز جهانی اطلاع رسانی آل البیت(ع) بر آن شد تا با توفیق الهی و با یاری انفاس و ارواح طیبه انبیاء و اولیاء زمینه آشنایی با آن حضرت مقدس، آن شارحان موثق کلام وحکمت الهی و آن واسطه های جریان فیض خداوندی را فراهم سازد، و با ادغام دانش دینی، ذوق هنری و فناوری اینترنت و امکانات چند رسانه ای به این امر ضروری و ناگزیر بپردازد. در این راستا مرکز پایگاه اطلاع رسانی به آدرس www.montazar.net را برای آشناسازی جوامع بشری با منجی واقعی عالم بشریت که همانا حضرت بقیه الاعظم می باشد را تاسیس نمود.
با هدف فرهنگ سازی، معرفی برترین الگوی بانوان مسلمان و اقدام به تاسیس پایگاه تخصصی حضرت زهرا به آدرسwww.yazahra.net نموده است. این پایگاه به بررسی تمامی شئون زندگی حضرت زهرا می پردازد.
و در مدت زمانی کوتاه با توجه به نیازهای اساسی کودکان و نوجوانان، ایجاد زیر ساخت فرهنگی، دینی، اخلاقی و رفتاری مناسب کودکان مسلمان در سراسر دنیا و با هدف تبلیغ و ترویج غیرمستقیم آموزه های دینی با رویکرد مذهب تشیع، ایجاد فضای سالم و ایمن و کاربردی برای کودکان و نوجوانان در فضای مجازی اینترنت و پرورش خلاقیت و استعداد کودکان و نوجوانان اقدام به تاسیس شبکه کودک و نوجوان نموده به آدرس www.shiachildren.com نموده است.
امید است اقدامات مرکز مورد توجه و عنایت حضرت حق و ساحت مقدس صاحب الزمان حضرت حجه ابن الحسن قرار گیرد.

مرکز جهانی اطلاع رسانی آل البیت(ع)
صفحه اصلی درباره ما |  ارتباط با ما |  اهداف

faraa.ir